HALOT-MAGE 8K Reçine 3D Yazıcı
HALOT-MAGE 8K Reçine 3D Yazıcı
HALOT-MAGE 8K Reçine 3D Yazıcı
HALOT-MAGE 8K Reçine 3D Yazıcı
HALOT-MAGE 8K Reçine 3D Yazıcı

HALOT-MAGE 8K Reçine 3D Yazıcı (Y29)

Marka : Creality
Fiyat : USD367.50  + KDV
KDV Dahil : ₺14.100,74
TL Fiyat : ₺11.949,78(₺2.150,96 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0
₺14.100,74 'den başlayan taksitlerle

Creality Halot Mage 8K Reçineli 3D Yazıcı

Creality Halot Mage 8K Reçine 3D Yazıcı, büyük bir 10,3 inçlik maskeleme LCD ekranı ve 228 x 128 x 230 mm gibi devasa bir yapı hacmiyle donatılmıştır. Bu nedenle yazıcı, 8,9 inç ekrana sahip standart bir reçineli yazıcıdan yaklaşık %45 daha büyük bir yapı hacmine sahiptir. Büyük yapı hacmi size daha fazla özgürlük sağlar ve daha büyük projeleri tamamlamanıza olanak tanır.

Creality Halot Mage 8K Reçine 3D Yazıcı ile ilgili benzersiz olan şey , birim boyutunun benzer yapı hacmine sahip diğer orta boyutlu reçine yazıcılardan %32 daha küçük olmasıdır. Bu, bu kompakt yazıcıyı inanılmaz derecede pratik ve tüm farklı boyutlardaki baskı projelerinde kullanıma hazır hale getirir!

Daha fazla ayrıntı için 8K çözünürlük

Halot Mage, inanılmaz 33.177.600 piksel ve 29,7 µm XY çözünürlüğe sahip bir 8K maskeleme LCD ekranı kullanır. Bu çözünürlüğü normal bir 4K ekranla (50 µm) karşılaştırdığımızda arada bariz bir fark var: saç, belirli kumaşlar, cilt dokuları ve organik şekiller gibi canlı ayrıntılar aslında 8K'da hayata geçiriliyor.

Güçlendirilmiş cam

Geniş LCD ekran, sızdırmaz şekilde kapatılmış temperli camla korunmaktadır. Bu, darbelere, çizilmelere ve reçine sızıntısına karşı dayanıklıdır!

"MageArch" açılır kapanır kapak

Halot Mage 8K , inanılmaz derecede pratik ve şık yeni bir özellikle geliştirildi. Zarif "MageArch" menteşeli kapağı, tek elle yukarı doğru kolayca açılıp kapatılabilir. Açıldığında, menteşeli kapak yazıcıyı yalnızca %25 daha uzun yapar, bu nedenle çok daha fazla yükseklik kaplaması gerekmez. Kapak turuncu renklidir, bu nedenle çevreden gelen UV ışığının %99,89'u bloke edilir.

Aktif karbon filtreli verimli hava temizleyici

Değiştirilebilir aktif karbon filtreli yerleşik hava temizleyici, doğrudan yazıcıdan çalıştırılır ve kontrol edilir. Aktif karbon filtre, diğer filtrelerden 5,8 kata kadar daha büyüktür ve bu nedenle reçine kokularını daha verimli bir şekilde emer. Aktif karbon filtrenin her üç ayda bir değiştirilmesi önerilir.

Hava temizleyicinin arkasında bir havalandırma hortumu bağlamak için bir havalandırma deliği bulunur.

İki lineer ray ile güçlendirilmiş z ekseni

Creality Halot Mage 8K Reçine 3D Yazıcı z ekseni, iki güçlü lineer raya sahiptir ve güçlü bir motor tarafından yumuşak bir şekilde yukarı ve aşağı hareket ettirilir. Z ekseninin güçlü lineer rayları, baskı sırasındaki salınımın sönümlenmesini ve en aza indirilmesini sağlayarak daha büyük projelerin kolaylıkla tamamlanmasını sağlar.

Halot Kutusu Dilimleyici

Şirket içinde geliştirilen dilimleme yazılımı Halot Box, sezgisel 4 adımlı bir iş akışına sahiptir ve birçok avantaj sunar. Creality Halot Mage 8K Reçine 3D Yazıcı, elbette Halot Box'ın yanı sıra diğer dilimleme yazılımlarıyla da uyumludur !

İsteğe bağlı Creality 8K yüksek hassasiyetli reçine

Halot Mage birçok reçineyle uyumlu olsa da Creality, düşük çekme ve viskozite ile yüksek kalite için Creality 8K Yüksek Hassasiyetli Reçine kullanılmasını önerir . Formül suda yıkanabilir ve daha az koku ve cilt tahrişi üretir. Nihai sonuç: parlak ve çarpıcı renkler!

Kendin Yap için ideal

Halot Mage ile figürler, minyatürler veya kostüm aksesuarları satın almaktan vazgeçebilirsiniz! Nedenini merak etmek? Çünkü bu benzersiz yazıcıyla aynı veya daha iyi sonuçları evinizde elde edebilirsiniz! Cesaret et ve hayallerini gerçekleştir: Ama Kendin Yap!

 halot-mage-pro-8k-resin-3d-yazici-detay

  TEKNİK ÖZELLİKLER KUTU

 Creality Halot Mage 8K Sla 3D Yazıcı Teknik Özellikleri Aşağıdaki Gibidir:

 

Halot Mage

Halot Mage Pro

Cihaz Boyutu

335x270x610mm

335x270x610mm

Net ağırlığı

12 kilo

13,3 kilo

Baskı Hacmi

228x128x230mm

228x128x230mm

Çözünürlük

8K 10,3' Tek Renkli LCD

8K 10,3' Tek Renkli LCD

XY Çözünürlüğü

29,7 mikron

29,7 mikron

Işık kaynağı

Entegre Işık Kaynağı

Entegre Işık Kaynağı 3.0

Ekran koruyucu

-

Yüksek Hızlı Film

Tesviye

Normal

Normal

Baskı Hızı

1–5 sn/katman

 70 -170 mm/h

Z ekseni

Çift Doğrusal Raylar

Çift Doğrusal Raylar

Yazıcı Ekranı

4,3 İnç Renkli Ekran

4,3 İnç Renkli Ekran

Veri aktarımı

USB

USB, RJ45, WiFi, Cloud

Hava temizleyici

Evet

Evet

Reçine Pompası

Hayır

Evet

Flip-Kapak

Evet

Evet

dilimleyici

Halot Box, Chitubox, Lycee

Halot Box, Chitubox, Lycee

İşletim sistemi

Windows, Mac

Windows, Mac

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR