Elegoo Satürn 3 12K 3D Yazıcı
Elegoo Satürn 3 12K 3D Yazıcı
Elegoo Satürn 3 12K 3D Yazıcı
Elegoo Satürn 3 12K 3D Yazıcı
Elegoo Satürn 3 12K 3D Yazıcı

Elegoo Satürn 3 12K 3D Yazıcı (Y43)

Marka : Elegoo
Fiyat : USD18,216.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺592.267,74(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0
₺592.267,74 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler:

 • 【10 inç 12K Mono LCD】 11520x5120'lik çarpıcı bir çözünürlüğe ve 19x24μm'lik bir XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD ile ELEGOO Saturn 3, son derece ayrıntılı ve karmaşık modelleri kolaylıkla, 11520x5120'ye kadar bir baskı hızında üretme kapasitesine sahiptir. 70 mm/saat'e kadar. 9H sertlikteki temperli cam, LCD ekranı reçine damlaması veya nüfuz etmesinden kaynaklanan çizilmelere ve hasarlara karşı korur. 
 • 【Cömert Yapı Hacmi】 218,88x122,88x250 mm³/8,62x4,84x9,84 inç cömert yapı hacmiyle, daha fazla esneklik ve çok yönlülük için daha büyük modeller ve daha iddialı projeler basmayı deneyebilirsiniz.
 •  【Fresnel Yönlendirici Işık Kaynağı COB ışık kaynağı ve Fresnel yönlendirici lens, 405nm dalga boyunda tekdüze bir ışık ışını yaymak için birlikte çalışır ve ışık açısının 5°'ye ulaşmasını, ışık tekdüzeliğinin %90'ın üzerinde olmasını ve ışık saçılma katsayısının içinde olmasını sağlar. %0,5. Bu, olağanüstü netlik ve ayrıntıya sahip, son derece doğru ve tutarlı baskılar sağlar.
 •  [Lazerle Oyulmuş Yapı Plakası] Lazerle oyulmuş yüzeye sahip baskı plakası, mükemmel yapışma sağlayarak, daha yüksek bir baskı başarısı oranı için baskılarınızın baskı plakasına yapışmasını sağlar.
 • 【Voxeldance Tango Yazılımı】 3 yazdırma modu sunar: Baskı verimliliğini artırmak için statik mod ve dinamik mod (pürüzsüz mod ve yüksek hızlı mod dahil). Açık kaynaklı GOO dilim dosyası formatı, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilim yazılımlarıyla uyumludur.
 • [Takılabilir Hava Temizleme Cihazı] Dahili aktif karbon filtreli ve plastik koruyucu kılıflı yükseltilmiş USB takılabilir hava temizleyici, yazdırma sırasında zararlı kokunun arındırılmasını sağlar. Ayrıca, daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için VOC'lerin %95'e kadarını giderebilen ELEGOO Mars MATE hava temizleme cihazını da seçebilirsiniz.

ELEGOO Saturn 3  MSLA 3D Yazıcı

12K Baskı Doğruluğu

ELEGOO Saturn 3, 11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24 mikron XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD'yi benimser ve bu, mükemmel ayrıntılara ve olağanüstü keskinliğe sahip karmaşık modellerin üretilmesine olanak tanır. Değiştirilebilir 9H temperli cam, LCD ekranın çizilmesini ve hasar görmesini etkili bir şekilde önler ve ömrünü uzatır.

COB + Fresnel Yönlendirici Lens

Fresnel yönlendirme merceğiyle eşleştirilmiş COB ışık kaynağı, 5 derecelik ışık açısı ve %0,5 ışık saçılma katsayısı ve %90 ışık bütünlüğü dahilinde ekran boyunca daha dik ve eşit bir pozlama sağlayarak gerçekten etkileyici modelleri pürüzsüz bir şekilde basmanıza olanak tanır. yüzeyler ve keskin kenarlar.

Yükseltilmiş Isı Dağıtım Sistemi

Yükseltilmiş ısı dağıtım sistemi, daha hızlı havalandırma ve daha iyi ısı dağıtımı için 6 çift ısı ileten bakır boru ve ışık kaynağının her iki tarafında 4 soğutma fanı içerir. Bu, yazıcınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayarak ömrünü uzatır.

Yüksek Kararlı Yapı

Çift doğrusal kılavuz rayı tasarımı, Z ekseni hareketinin daha sessiz, daha istikrarlı ve hassas olmasını sağlayarak son baskılardaki dalgalanmaları azaltır.

Mükemmel yapışma özelliğine sahip lazerle oyulmuş baskı plakası, büyük modelleri yazdırırken bile baskılarınızın baskı plakasına yapışmasını sağlar.

Kaymaz altıgen yuvalı tesviye vidaları kolay kullanım için tasarlanmış olup tesviyeyi hızlı ve kolay hale getirir.

Yazıcının orta plakası, reçinenin yazıcının içine akmasını önlemek ve makine bileşenlerinizi güvenli ve temiz tutmak için yükseltilmiş bir basamakla tasarlanmıştır.

Çoklu Baskı Modları

Voxeldance Tango yazılımı, statik mod ve dinamik yazdırma modu (düzgün modu ve yüksek hızlı modu içeren dinamik mod) sunarak yazdırma verimliliğinizi artırmak için tasarlanmıştır. Açık kaynaklı GOO dilim dosyası formatıyla, daha fazla esneklik ve rahatlık için CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilimleme yazılımlarını kullanabilirsiniz.

Kokusuz Baskı Ortamı

Yazdırma güvenliğiniz bizim endişemizdir; bu nedenle dahili aktif karbon filtreyi nakliye sırasında hasara ve kırılmaya karşı etkili bir şekilde korumak için plastik koruyucu kılıflı, yükseltilmiş bir USB ile çalışan hava temizleyiciyi dahil ettik. Daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için, güvenli ve konforlu bir çalışma alanı için VOC'lerin %95'ine kadarını ortadan kaldırabilen ELEGOO Mars MATE hava temizleme cihazını da tercih edebilirsiniz.

Karşılaştırma Tablosu

Kutuda neler var

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR