ELEGOO Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0
ELEGOO Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0
ELEGOO Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0
ELEGOO Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0
ELEGOO Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0
ELEGOO Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0

Elegoo Mercury Plus 2'si 1 Arada Yıkama ve Kürleme Cihazı V2.0 (Y45)

Marka : Elegoo
Fiyat : ₺5.633,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0
₺5.633,00 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler:

 • [Yükseltme Koruma Fonksiyonu] Temizleme işlemi sırasında alkolün buharlaşmasını önlemek için mühürlü yıkama. Fansız kürleme modu kullanımı daha sessiz hale getirir. Anti-UV kapak, gözlerinizi korumak için ultraviyole ışınlarının %99,95'ini engelleyebilir.
 • [Akıllı Kürleme ve Yıkama] Ön TFT ekranı, ayar süresini ve kalan süreyi doğrudan görüntüleyebilir ve işlem basit ve sezgiseldir. Dahili 16 adet 405nm UV LED ve 360 ​​derece dönebilen döner tabla ile modeli eşit şekilde kürleyebilirsiniz.
 • [Esnek Yıkama Modu] Modeller, ayrı olarak temizlenmek üzere bir temizleme sepetine yerleştirilebilir veya modellerle birlikte baskı tablasını monte edip birlikte yıkayabilir; bu, kürlenmemiş reçineyle doğrudan teması önleyebilir. Platform braketinin yüksekliği kovadaki sıvı seviyesine uyacak şekilde ayarlanabilir.
 • [İdeal Uyumluluk] ELEGOO Mars, Mars Pro, Mars C, Photon, Photon s vb. gibi LCD/DLP/SLA 3D yazıcıların çoğuyla uyumludur ve 3D reçine baskılarınızı yıkamak ve kürlemek için size ideal bir destek sağlar.
 • [Özel Notlar]  Yıkama işlevi, akan su ile yıkanması daha iyi olan suyla yıkanabilir reçineyle basılmış 3D modeller için pek uygun değildir.

Teknik özellikler:

 • Kontrol Yöntemi: Dokunmatik tuş
 • Anma Gücü: 48W
 • Giriş Voltajı: 100V/240V 50/60Hz
 • UV Işığı: 405 nm (8+8)
 • Zaman Ayarı: 0-30 dakika
 • Makine Boyutu: 200mm*200mm*352mm
 • Maksimum Kürleme Boyutu: φ140*165mm
 • Maksimum Yıkama Hacmi:                      124mm*90mm*110mm(Platformlu) 131mm*90mm*220mm(Platformsuz)
 • Makine Net Ağırlığı: 3,8 kg

ELEGOO MERCURY PLUS 2'Sİ 1 ARADA YIKAMA VE KÜRLEME İSTASYONU 2.0

1 makineye entegre edilmiş ikili yıkama ve kürleme işleviyle, masaüstü alanınızdan büyük ölçüde tasarruf sağlayabilir. Yıkama işlemi sırasında alkolün buharlaşmasını etkili bir şekilde engelleyebilen ve sağlığınızı koruyabilen kapalı yıkama fonksiyonu artık eklenmiştir. 

Kürleme modunun fansız tasarımı, gürültü seviyesini azaltarak size daha hoş bir deneyim sunar.

ELEGOO Yıkama ve Kurutma Makinesi 2.0 

● Güvenlik yükseltildi

Kapalı yıkama, yıkama işlemi sırasında alkolün buharlaşmasını önler ve sağlığınızı korur. Anti-UV kapak, gözlerinizi korumak için ultraviyole ışınlarının %99,95'ini engelleyebilir. 

● Kürleme sırasında daha az gürültü

Fansız tasarım, kürleme işlemi sırasında bile daha az gürültü olmasını sağlar, böylece çıktıya daha fazla odaklanırsınız.

● 360° çok yönlü kürleme

 360 derece dönebilen döner tabla sayesinde modelin her detayını hızlı bir şekilde düzeltebilir ve modeli mükemmel hale getirebilirsiniz.

● Güçlü kürleme modu

Modeli hızlı bir şekilde iyileştirmek için yerleşik 16 adet 405nm UV kürleme lamba boncuklarının güçlü UV Işığı.

● Akıllı çalışma modu

Düğmeye dokunduğunuzda ayar süresini ve kalan süreyi görebilirsiniz; kurutma tamamlandığında makine bip sesi çıkararak zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Esnek temizleme yöntemi

● Platformla yıkayın

Basılı model yapı platformundan çıkarılmazsa lütfen yapı platformunu ayarlanabilir platform desteği üzerine kurun (platform desteğinin yüksekliği kovadaki sıvı seviyesine uyacak şekilde ayarlanabilir, maksimum model yüksekliği 120 mm'dir), ve ardından temizlemeye başlamak için platform braketini sütunun üstüne asılacak şekilde ayarlayın.

● Kovayla yıkayın

Basılı model yapım platformundan çıkarılmışsa, modeli temizleme sepetine koymanız (modelin maksimum yüksekliği 160 mm'dir) ve modeli temizlemeye başlamak için temizleme sepetini direğin üstüne asmanız gerekir. Boyutu 15 mm'den büyük olan modeller bu temizleme seçeneğini kullanabilir. Bazı küçük modeller bir kovada birlikte temizlenebilir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR