Creality CR-6 Max 3D Yazıcı
Creality CR-6 Max 3D Yazıcı
Creality CR-6 Max 3D Yazıcı
Creality CR-6 Max 3D Yazıcı
Creality CR-6 Max 3D Yazıcı

Creality CR-6 Max 3D Yazıcı (Y13)

Marka : Creality
Fiyat : USD632.00  + KDV
KDV Dahil : ₺25.001,57
TL Fiyat : ₺20.834,64(₺4.166,93 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0
₺25.001,57 'den başlayan taksitlerle

Dikkat etmeniz gereken hususlar:

Yazıcının kurulumu sırasında veya sonrasında bir arızayla karşılaşmanız durumunda herhangi bir işlem yapmamanız ilk olarak firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.Kullanıcı tarafından yapılan müdahaleler(yazılım güncellemesi,anakartın açılıp işlem yapılması,upgrade vb.) cihazın garanti kapsamı dışında değerlendirilmesine neden olacaktır ve bu tarz işlemler genellikle bilinçsiz yapıldığında yazıcının arızalanmasına sebebiyet vermektedir.Bu tarz konularda her zaman alanında uzman kişilerden oluşan teknik servis ekibimizden destek alabilirsiniz.

TELEFON NUMARASI

 

0535 830 49 82 

 

Creality CR-6 MAX FDM 3D Yazıcı 

 

CR-6 MAX, Creality'nin kitle fonlaması yoluyla finanse ettiği ikinci yazıcıdır.

 

CR-6 Max ve SE arasındaki temel fark, elbette, yapı hacmi. CR-6 Max, 400 mm maksimum yapı yüksekliğine sahip 400 x 400 mm baskı tablasına sahiptir.

 

CR-6 MAX FDM 3D Yazıcı Özellikleri

 

Altın Üçgen

 

Yükselen Z eksenini tutmak, Creality'nin daha önce "Altın Üçgen” olarak adlandırdığı destek çubuklarıdır. Bu metal destekler, yatak ileri geri hareket ederken titreşimleri azaltmaya yardımcı olur.

 

Bunların görünümü hoş karşılanır ve yapı hacminin üst sınırlarına ulaştığınızda aşırı Z yalpalama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan daha uzun boylu baskı yapabileceğiniz anlamına gelir.

 

Otomatik Tesviye Sistemi

 

CR-6 Max 3d yazıcı, kuvvet tabanlı bir sensör kullanan CR-6 SE ile aynı yenilikçi tesviye sistemine sahiptir. Max, nozulu belirli noktalarda yatağa dokunduracak ve sıcak uçtaki bir gerilme sensörü, nozülün cama temas ettiği noktayı tam olarak algılayacaktır.

 

Bu sistem birkaç nedenden dolayı güzel. Birincisi, fazladan sensör probu yoktur, yani ilk katmanınızda doğru "kıvrımı" elde etmek için ilk Z yüksekliği dışında herhangi bir ofseti kalibre etmenize gerek yoktur. Ayrıca, otomatik tesviye sistemi, yatağın alt tarafındaki düğmeleri ortadan kaldırır ve bu, bu tür geniş formatlı makineleri tesviye etmeye çalışan herkes için bir rahatlama olacaktır.

 

creality cr-6 max

 

Diğer Özellikler

 

Creality CR-6 Max 3d yazıcının ek özellikleri şunları içerir:

 

Modüler Nozul: Creality, nozulu modülerlik düşünülerek tasarladı. Kullanıcılar nozulu devre dışı bırakabilir ve birlikte verilen yedek parçalarla ısı bloğunu, ısı emiciyi, Teflon tüpü veya nozül ucunu değiştirebilir.

 

Ekstrüder: Yeniden tasarlanan ekstrüder, filamentin daha kolay beslenmesine izin vermelidir.

 

Filament Sensörü: CR-6 Max 3d yazıcı, herhangi bir olası filaman kırılmasını veya salgısını algılayan bir fotoelektrik filaman sensörüyle donatılmıştır.

 

Baskı İşlevini Devam Ettirme: Kesintiler veya bağlantı kesilmeleri CR-6 Max için sorun olmamalıdır çünkü yedeklendiğinde baskıyı tamamen kurtarabilir ve devam ettirebilir.

 

32-Bit Anakart: CR-6 SE, Kickstarter'daki zorlu hedeflerinden birine ulaştı, yani hem SE hem de Max, gelişmiş performans için 32 bitlik bir anakartla teslim edilecek.

 

TMC2209 Motor Sürücüleri: Başka bir esnek hedef olan Creality, daha hassas ve sessiz baskı için TMC2209 motor sürücülerini eklemek olacak.

 

Mean Well Güç Kaynağı: Creality'nin en son güncellemesinde açıklığa kavuşturulan CR-6 SE ve CR-6 Max, daha uzun donanım ömrü ve içinizin rahat etmesi için yüksek kaliteli Mean Well güç kaynakları ile birlikte gönderilecek.

 

Teknik özellikler 

 

 CR-6 MAX FDM 3D Yazıcı Özellikleri

 

Modelleme Teknolojisi: FDM (Fused Deposition Modeling) 

 

Baskı Boyutu: 400x400x400mm

 

Desteklenen Malzemeler: PLA / TPU / PETG / WOOD

 

Dosya Aktarımı: USB / Hafıza kartı

 

CR-6 MAX FDM 3D Yazıcı Donanımı

 

Makine boyutu: 725x640x691mm

 

Anakart: Sessiz anakart

 

Nominal Gerilim: 100v-240v

 

Nominal Güç: 500W

 

Çıkış Voltajı: 24V

 

CR-6 MAX FDM 3D Yazıcı Ekstruder Donanımı

 

Katman Kalınlığı: 0.1-0.4mm

 

Baskı Çözünürlüğü: ± 0.1mm

 

Meme Sıcaklığı: ≤260 ℃

 

Nozul Çapı: Standart olarak 0,4 mm

 

Yatak Sıcaklığı: ≤90 ℃

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR