Creality CR-200B 3D Yazıcı
Creality CR-200B 3D Yazıcı
Creality CR-200B 3D Yazıcı
Creality CR-200B 3D Yazıcı

Creality CR-200B -3D Yazıcı (Y17)

Marka : Creality
Fiyat : USD363.00  + KDV
KDV Dahil : ₺14.162,92
TL Fiyat : ₺11.802,44(₺2.360,49 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0
₺14.162,92 'den başlayan taksitlerle

Dikkat etmeniz gereken hususlar:

Yazıcının kurulumu sırasında veya sonrasında bir arızayla karşılaşmanız durumunda herhangi bir işlem yapmamanız ilk olarak firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.Kullanıcı tarafından yapılan müdahaleler(yazılım güncellemesi,anakartın açılıp işlem yapılması,upgrade vb.) cihazın garanti kapsamı dışında değerlendirilmesine neden olacaktır ve bu tarz işlemler genellikle bilinçsiz yapıldığında yazıcının arızalanmasına sebebiyet vermektedir.Bu tarz konularda her zaman alanında uzman kişilerden oluşan teknik servis ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

 

 

Telefon Numaramız : 0535 830 49 82

Mükemmel bir 3D yazıcı her zaman yüksek performansa sahiptir. Creality CR-200B 3d yazıcı sadece en iyi özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten akıllı ve zarif bir tasarıma sahiptir. 

Özellikleri:

  • Minimalist endüstriyel
  • Tamamen kapalı oda
  • Filament kırılma sensörü
  • Büyük boyutlu renkli dokunmatik ekran
  • Dahili LED ışık

Çoklu stil isteğe bağlı şeffaf bir oda : Klasik Creality rengine ve isteğe bağlı çoklu stile sahip özel yapı, sonsuz yaratıcılığınızı gerçekleştirir.

Tamamen kapalı bölme, yüksek sıcaklıktaki filamentlerle buluşuyor : 200x200x200 mm'lik kapalı bölme, büyük bir baskı boyutuna sahiptir. Standart bir kapakla eşleştirin. Yüksek sıcaklıktaki filamentleri destekler.

Güvenlik sistemli kaliteli geniş voltajlı güç kaynağı : İstikrarlı ve kaliteli evrensel güç kaynağı size güvenli ve dostane bir ortam sağlar.

Yepyeni ve mükemmel performanslı nozul kiti : Mükemmel ısıl iletkenliğe sahip yeni nozul kiti, aşınmaya karşı direnç ve stabilite, sorunsuz bir şekilde filament itme özelliklerine sahiptir. Çift fan, harika bir ısı yayma ortamı sağlar.

Çevrimiçi baskı ve gerçek zamanlı uzaktan kumanda

Büyük boyutlu renkli dokunmatik ekran : Yeni bir kullanıcı arayüzü arayüzüne ve hassas ekrana sahip kapasitif renkli ekran, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

Akıllı filament tükenme sensörü : Filament bitmesi veya filament kırılması gibi olası bir kaza olduğunda, akıllı sensör makineyi baskıyı askıya almaya zorlar. Yeni filament beslemesinden sonra yazdırma otomatik olarak devam edecektir.

              

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR