Anycubic Kobra Go 3D Yazıcı
Anycubic Kobra Go 3D Yazıcı
Anycubic Kobra Go 3D Yazıcı
Anycubic Kobra Go 3D Yazıcı
Anycubic Kobra Go 3D Yazıcı

Anycubic Kobra Go 3D Yazıcı (Y51)

Marka : Anycubic
Fiyat : USD218.00  + KDV
KDV Dahil : ₺8.435,40
TL Fiyat : ₺7.029,50(₺1.405,90 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0
₺8.435,40 'den başlayan taksitlerle
Kendin Yap'ın tadını çıkarın, hayal gücünüzle oynayın
Adım adım montaj işlemi, yazıcının çeşitli modüllerini ve parçalarını daha ayrıntılı olarak anlamanıza olanak tanır. Komik Kendin Yap seansları, montaj sürecinin ve başarılı bir mücadeleyi başarma duygusunun tadını çıkarın.
Tek tuşla tesviye, hassas ve kullanımı kolay
Kendi geliştirdiği Anycubic LeviQ otomatik tesviye sistemi ile donatılmıştır. 25 noktalı hassas algılama yoluyla bellenim algoritması telafisi. Çalıştırması kolay, yeni kullanıcılar için çok kolay, giriş düzeyindeki kullanıcılar da tek dokunuşta kolayca seviyeleme ve baskı elde edebilecekler.
Yay çeliği manyetik yapı plakası, kolay model çıkarma
Baskı platformu aşınmaya, düşmeye ve bükülmeye dayanıklı yay çeliğinden yapılmıştır. Baskı tamamlandıktan sonra modeller bükülerek çıkartılabilir. Manyetik tasarımın kurulumu kolaydır ve modelin ultra kolay çıkarılmasına olanak tanır.
Fikirleri gerçeğe dönüştürün, her saniye önemlidir
60 mm/sn'ye kadar tipik baskı hızı; 100 mm/sn'lik maksimum baskı hızı, yaratıcılığı yeniden canlandırmak için hızlı.*Anycubic laboratuvarının test sonuçlarına dayalıdır, yalnızca referans içindir.
Daha hızlı baskı için bowden ekstruder
Ayrılmış bowden ekstruder ile tasarlanmıştır. Ekstrüder ve sıcak uç ayrıldığında, sıcak uç daha hafiftir, hareket ederken daha az ataletle karşılaşır ve daha yüksek baskı hızı sağlar.
Akıllı sensörler, artık kaza korkusu yok
Güç kesintisine devam etme ve filaman bitimi algılama (isteğe bağlı), kaynakların ve zaman israfını etkili bir şekilde azaltabilen beklenmedik güç kesintisi/malzeme kesintisinden kaynaklanan baskı hatalarını önler.
Kompakt tasarım, büyük yapı hacmi
Selefi Anycubic Mega S ile karşılaştırıldığında, baskı hacmi %34,4 artarak 12,1 litreye ulaştı. Baskı boyutu 250 x 220 x 220 mm'dir, standart boy 5 futbol topu boyutundadır.
Düğme ayarı, kolay ve zahmetsiz
Tornavida kullanmaya kıyasla, topuz tasarımlı XY eksenli kayış gergisi, kayış gerginliğini ayarlamayı kolaylaştırır. Aletsiz daha uygundur ve sadece elle çalıştırılabilir.
Daha fazla filament seçeneği
Anycubic, yaratıcılığınız için size daha fazla seçenek sunan, eşit ve pürüzsüz çıktıya sahip çeşitli türde ve renklerde filamentler sağlar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR