Chiron Large Plus
Chiron Large Plus
Chiron Large Plus
Chiron Large Plus
Chiron Large Plus
Chiron Large Plus

Anycubic Chiron Large Plus - 3D Yazıcı (3DP04)

Marka : Anycubic
Fiyat : $423.00  + KDV
KDV Dahil : ₺8.358,40
TL Fiyat : ₺8.358,40(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 18
Stok Miktarı : 18
₺2.786,13 'den başlayan taksitlerle

Anycubic markasının üretmiş olduğu ve en çok tercih edilen 3D yazıcısı Anycybic Chiron Large Plus 3D Yazıcı, uygun fiyat ve mükemmel performansa sahip olmasından dolayı çokca tercih edilmiştir. Elektrik kesintilerinde tekrar baskıya devam edebilir ve sorunsuzca baskı alabilirsiniz. Kolay ayarlanabilir tabla sayesinde, çıktısını alacağınız 3D Modelin daha kaliteli ve hassas bir şekilde çıkması için ayarlamalar yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan cihazımız başlangıçtan itibaren 5 dakikada ısınabilmekte ve baskıya hazır hale gelmektedir. Cihazımız demonte olarak gelmektedir ve kolayca kurulabilmektedir. İstediğiniz modeli, istediğiniz renk filament ile basın ve sergileyin ! Artık, 3D Baskı almak lüks değil. Sizde bu uygun fiyatlı cihazımız ile harika baskılar alabilirsiniz. Ürünü ayrıntılarıyla birlikte inceleyin ve hemen sipariş verin. Sizler için aynı gün kargoya verelim ve biran önce elinize sağlam bir şekilde ulaşması için ekibimiz ile uğraşalım.

Dikkat etmeniz gereken hususlar:

Yazıcının kurulumu sırasında veya sonrasında bir arızayla karşılaşmanız durumunda herhangi bir işlem yapmamanız ilk olarak firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.Kullanıcı tarafından yapılan müdahaleler(yazılım güncellemesi,anakartın açılıp işlem yapılması,upgrade vb.) cihazın garanti kapsamı dışında değerlendirilmesine neden olacaktır ve bu tarz işlemler genellikle bilinçsiz yapıldığında yazıcının arızalanmasına sebebiyet vermektedir.Bu tarz konularda her zaman alanında uzman kişilerden oluşan teknik servis ekibimizden destek alabilirsiniz.

Anycubic markasının üretmiş olduğu ve en çok tercih edilen 3D yazıcısı Anycubic Chiron Large Plus - 3D Yazıcı, uygun fiyat ve mükemmel performansa sahip olmasından dolayı çokca tercih edilmiştir. Elektrik kesintilerinde tekrar baskıya devam edebilir ve sorunsuzca baskı alabilirsiniz. Kolay ayarlanabilir tabla sayesinde, çıktısını alacağınız 3D Modelin daha kaliteli ve hassas bir şekilde çıkması için ayarlamalar yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan cihazımız başlangıçtan itibaren 5 dakikada ısınabilmekte ve baskıya hazır hale gelmektedir. Cihazımız demonte olarak gelmektedir ve kolayca kurulabilmektedir. İstediğiniz modeli, istediğiniz renk filament ile basın ve sergileyin ! Artık, 3D Baskı almak lüks değil. Sizde bu uygun fiyatlı cihazımız ile harika baskılar alabilirsiniz. Ürünü ayrıntılarıyla birlikte inceleyin ve hemen sipariş verin. Sizler için aynı gün kargoya verelim ve biran önce elinize sağlam bir şekilde ulaşması için ekibimiz ile uğraşalım.

 

 

 • Baskı Hacmi : 400mm x 400mm x 450mm
 • Baskı Teknolojisi : FDM (Fused Deposition Modeling)
 • Katman Çözünürlüğü : 0.05 – 0.3mm
 • Konumlandırma Doğruluğu : X/Y 0.0125mm – Z 0.002mm
 • Filament Çapı : 1.75mm
 • Nozzle Çapı : 0.4mm
 • Hammadde : PLA – ABS – HIPS – Wood, TPU
 • Print Hızı : 20-100mm/s (Tavsiye edilen 60mm/s)
 • Yazdırma Yazılımı : Cura,Smplify3D, Repetier-HOST
 • Bağlantı Şekli : SD Kart
 • Çalışma Sıcaklığı : 8°C – 40°C
 • Giriş Gerilimi : 110V / 220VAC – 50 / 60Hz
 • Yazıcı Boyutları : 651mm x 612mm x 720mm
 • Kutu Boyutu: 740mm x 660mm x 225mm
 • Şase : Yüksek Kalite Sigma Profil
 • Ağırlık : 20kg

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Chiron Large Plus - 3D Yazıcı 3d yazıcı, 3d kalem, 3d yazıcı fiyatları, 3d yazıcı nedir, 3d yazıcı modelleri, ender 3 pro, ender 3 v2, ender 3d yazıcı Anycubic 3D39, Anycubic, Anycubic Chiron, Anycubic Chiron Large, Anycubic Chiron Large Plus, Anycubic Chiron Large Plus -, Anycubic Chiron Large Plus - 3D, Anycubic Chiron Large Plus - 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Large Plus - Yazıcı, Anycubic Chiron Large Plus 3D, Anycubic Chiron Large Plus 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Large Plus Yazıcı, Anycubic Chiron Large -, Anycubic Chiron Large - 3D, Anycubic Chiron Large - 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Large - Yazıcı, Anycubic Chiron Large 3D, Anycubic Chiron Large 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Large Yazıcı, Anycubic Chiron Plus, Anycubic Chiron Plus -, Anycubic Chiron Plus - 3D, Anycubic Chiron Plus - 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Plus - Yazıcı, Anycubic Chiron Plus 3D, Anycubic Chiron Plus 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Plus Yazıcı, Anycubic Chiron -, Anycubic Chiron - 3D, Anycubic Chiron - 3D Yazıcı, Anycubic Chiron - Yazıcı, Anycubic Chiron 3D, Anycubic Chiron 3D Yazıcı, Anycubic Chiron Yazıcı, Anycubic Large, Anycubic Large Plus, Anycubic Large Plus -, Anycubic Large Plus - 3D, Anycubic Large Plus - 3D Yazıcı, Anycubic Large Plus - Yazıcı, Anycubic Large Plus 3D, Anycubic Large Plus 3D Yazıcı, Anycubic Large Plus Yazıcı, Anycubic Large -, Anycubic Large - 3D, Anycubic Large - 3D Yazıcı, Anycubic Large - Yazıcı, Anycubic Large 3D, Anycubic Large 3D Yazıcı, Anycubic Large Yazıcı, Anycubic Plus,