U-nit Türkiye Resmi Distribütörü

Uni – t , bir diğer adı ile Uni Trend, Çin menşeili bir teknoloji firmasıdır. 1988 tarihinde kurulan Uni Trend firması, bünyesinde ölçüm ve test cihazlarını barındıran bir markadır. Çin, Uni – T markasını 90’dan fazla ülkeye ülkeye pazarlamaktadır.  Unit Türkiye resmi distribütörü ise Robobloq firmasıdır. Yüzlerce farklı ölçüm cihazları sayesinde elektrik ve elektronik alanda kullanımı oldukça yaygındır. Dijital pens ampermetre, dijital multimetre, kaçak akım ölçer, topraklama test cihazı, fonksiyon jeneratörü, duvar tarayıcı, toprak megeri, AC DC cihazı, kablo bulucu, test cihazı ve daha yüzlerce farklı cihaz yer almaktadır. Elektrik ve elektronik anlamda hayatı kolaylaştıran bu cihazlar, mühendislik ve inşaat sektöründe büyük kullanım alanına sahiptir.

Pens Ampermetre, elektrik devrelerinde kullanılır. Alternatif olarak akım ölçüm için kullanılan pens ampermetrelerin yanı sıra toprak megeri ise toprağın yalıtkan değer direncini ölçmektedir. Topraklama yaparken kaçak var mı, yok mu şeklinde ölçüm yapabileceğiniz cihaz toprak megeridir. Hattaki kaçakları ve topraklama tesisatı esnasında tercih edilir. İnşaat sektöründe en çok tercih edilen bir diğer ölçüm cihazı ise hat tespit cihazıdır. Yer altında olup iletken olan bütün hatların derinliğinden yönlerine kadar tüm varlığını tespit eder. Bu sayede inşaat sektöründe muhtemel kazalar önlenmiş olur. Bundan dolayı bazı ülkelerde bu tür detektörler olmadan kazı yapmak yasak hale gelmiştir. Bu gibi daha birçok farklı ölçüm cihazları hem olası kazaları önlerken hem de inşaat sektöründe büyük kolaylık sağlamaktadır.

Ölçüm cihazlarının yanı sıra Uni – T markası güç kaynağı cihazı da üretmektedir. DC güç kaynağı cihazları sayesinde cihaza gerekli gücü ve akımı vererek güç kaynağı sunar. Birinci amacı yüke güç vermek için gelen elektriği doğru bir şekilde akıma ve gerilime dönüştürür. Bu anlamda programlanabilir ve akımın ayarlanabilir olması için DC güç kaynağı kullanılmalıdır. Unit markası tarafından üretilen tüm bu ürünlerin resmi distribütörü sayesinde ülkemizde de bu cihazları kolay ve uygun fiyata temin edebilirsiniz. En kaliteli ölçüm ve test cihazlarını ürünü üreten Uni – T firması, Çin merkezli hizmet verse de Uni – T Türkiye resmi distribütörü Robobloq firmasından dilediğiniz an temin edebilirsiniz.

 

Uni – T Türkiye Resmi Distribütörü Robobloq

 

Uni – T Türkiye resmi distribütörü Robobloq, test ve ölçüm cihazların yanı sıra teknolojik birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. 3D yazıcı, 3D yazıcı parçaları, filamentler, 3D kalemler, Ardunio, robot kitleri, LEGO, makeblock, makey, robobloq, Matatalab, Uni – T, marka ve ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Tüm Türkiye’ye uygun fiyat ile aynı gün kargo hizmeti sunan Robobloq, ücretsiz sunduğu kargonun yanı sıra garantili hizmet vermektedir. Ürünlerin hepsarçai tamamen orijinal olduğu gibi Türkiye resmi distribütörü olarak hizmet sunuyoruz. En iyi kalite ve plardan olan 3D yazıcıları bünyesinde barındıran Robobloq, Uni – T Türkiye resmi distribütörü olarak hizmet sektöründe orijinal test ve ölçüm cihazları da barındırmaktadır.

Resmi Robobloq sitesinden tüm detayları inceleyebileceğiniz gibi iletişim adresimizden bizlere ulaşarak bilgi ve detay alabilirsiniz. Fiziksel mağazayı ziyaret ederek de ürünleri daha yakından görebilir, daha fazla detay ve bilgi alabilirsiniz. Her renkten filamentler ve 3D yazıcıya ait tüm parçaları rahatlıkla mağazamızda bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ürün kalitesini yüksek tuttuğu gibi garanti hizmetiyle müşteriyi mağdur etmeden hizmet vermektedir. Hobi eşyalarından ofis ve ev malzeme ihtiyacına kadar tüm ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Uni – T Türkiye resmi distribütörü Robobloq ile en iyi kalitede ürünleri alarak memnun kalabilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR