Mini Sumo Robot Kartı Nano Hariç (RBTZD32)

Marka : China
Fiyat : $36.04  + KDV
KDV Dahil : ₺291,50
TL Fiyat : ₺291,50(KDV Dahil)
Bu kart ile yarışmalara yönelik profesyonel mini sumo robot projeleri yapabilirsiniz. Rakiplerinizden her zaman bir adım daha önde olmak istiyorsanız sizinde tercihiniz Mini Sumo Kartı olmalıdır.
 
'' Türkiye'nin Gelişmiş En İyi Mini Sumo Kartıdır ''
 
Robot yarışmaları, robot projeleri ve robotik eğitimler için oldukça gelişmiş bu kartı kullanarak projelerinize üst düzey bir kalite katabilirsiniz. Kartımızı Arduino Nano Dahil ve Hariç olarak Satın Alabilirsiniz
 
Robot Kartını satın alanlara ücretsiz olarak yarışmalara yönelik farklı taktik kombinasyonlarının yer aldığı mini sumo robot programı verilecektir.

Robot kartımız tüm robot yarışmalarına uygun olarak üretilmiştir, üzerine takabileceğiniz ile uzaktan durdurma ve başlatması rahatlıkla yapabilirsiniz. Meb Robot Yarışması ve Tüm Robot Yarışmalarına için Birebir Uyumludur.
 

 
Kart üzerinde bulunan VIN Seçim pinleriyle hem 5 volt hemde 12 volt tüm sensörlerinizi bu kart ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kart üzerinde yer alan trimpot ile robotun hızını veya dönüş değerlerini ayarlayabilirsiniz.
 
Robot kartının üstünde bulunan Bluetooth pinleri yardımıyla robotunuzu telefon yada tabletiniz ile haberleştirip robotunuzun tüm kontrolünü, taktik seçimini dönüş değerlerini ve robotun hızı gibi değerleri uzaktan yapabilirsiniz. 
 
Robot kartları içinde en gelişmiş mini sumo robot kartıdır

Kolay bağlantı için kart üzerinde bulunan klemensler ve erkek pinler yardımıyla sensörlerinizi ve tüm motorlarınızı robot kartımıza rahatlıkla bağlayabilirsiniz.Devrede dahili kısa devre koruması, Aşırı akım koruması, Düşük gerilim koruması, Yüksek sıcaklık koruması bulunmaktadır.
 
Teknik Özellikler:
  • Yazılım ve programlama: Arduino IDE
  • Girişler: Buton, Kızılötesi Alıcı, Taktik Anahtarı, Hız Ayarı için Trimpot, Bluetooh, 
  • Çıkışlar: LED, 2 Adet Motor, Portlar, Buzzer
  • Mikrodenetleyici: Arduino Nano(Atmega328)
  • Güç: 2 kanal motor sürücü 4A sürekli
  • Çalışma Voltajı: 7-35 Volt Arası
  • Kablosuz Haberleşme: Bluetooth ve Kızılötesi
  • Ölçüler: 96 mm x 36 mm x 16 mm
  • Ağırlık: 33 gr.

Arduino pini

Kullanımı

D7

Buzzer

D13

Başlatma butonu

A7

Kaydetme Butonu

A6

Trimpot

D8

Taktik anahtarı 1

D11

Taktik anahtarı 2

D12

Taktik anahtarı 3

D5

Sol motor pwm1

D6

Sol motor pwm2

D10

Sağ motor pwm1

D9

Sağ motor pwm2

D4

Ir alıcı